mapa strony   |
SmodCMS

 

III Bal Wielopokoleniowy w Dmininie

W sobotę 7 lutego w Świetlicy Wiejskiej w Dmininie odbył się już po raz trzeci Bal Wielopokoleniowy. W balu organizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich „Niezapominajki” jak co roku uczestniczyło wielu mieszkańców w różnym wieku od najmłodszych dzieci po najstarszych – seniorów. I jak co roku atrakcji na balu nie brakowało. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem gości przez Przewodniczącą Koła Gospodyń Małgorzatę Izdebską. Następnym punktem programu były wystąpienia dzieci dla ich ukochanych dziadków z Okazji Dnia Babci i Dziadka oraz młodzieży z okazji zbliżającego się Dnia Zakochanych. Wisienką na torcie był występ Kabaretu, który wszystkich gości rozbawił do łez. Miłą niespodzianką okazał się Film pt.„Wspomnień czas” - film o babciach i dziadkach z naszej miejscowości – przedstawiający zarówno dawne czasy jak również zdjęcia z czasów obecnych stanowiące archiwum KGW „Niezapominajki”. Babcie i dziadkowie obdarowani zostali przez swoich wnuczków pięknymi laurkami. Następnym punktem programu był występ Zespołu Wokalnego „Niezapominajki” Panie seniorki zaśpiewały kilka żwawych piosenek w tym jedną o Kole Gospodyń Wiejskich za co bardzo dziękujemy. Ostatnim punktem programu była projekcja filmu o Dmininie – laureata I miejsca w Konkursie na Multimedialną Kronikę Sołectwa organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Dmininie.

Uroczystość naszą uświetniła obecność wspaniałych Gości – Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Gołąbkach – Anny Krzęcio, Z-cy Wójta Gminy Łuków Wojciecha Szczygła oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Henryka Wysockiego, którym to bardzo dziękujemy za miłe słowa uznania, motywujące do dalszego działania na rzecz lokalnej kultury. Panu Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury dziękujemy również za ufundowanie upominków dla dzieci, które były nagrodą za trud włożony w przygotowanie części artystycznej naszej uroczystości.

Po części oficjalnej nadszedł czas na wspólną kolację i zabawę, która trwała do samego rana. Uczestnicy imprezy mogli skosztować wspaniałego tortu i wziąć udział w wielu konkursach i zabawach.

Podczas imprezy wielopokoleniowej ogłoszony został I Plebiscyt na Najlepszą Babcię/Dziadka z Dminina a zwyciężczynią Plebiscytu została Małgorzata Izdebska. KGW ufundowało „Najlepszej babci” wycieczkę do Kina.

Koło Gospodyń Wiejskich bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby III Bal Wielopokoleniowy mógł się odbyć a Anecie Goławskiej za przygotowanie części oficjalnej spotkania oraz zaangażowanie i trud włożony w organizację Balu.

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2015-02-26 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów