mapa strony   |
SmodCMS

 

Wręczenie nagród w ramach gminnego programu stypendialnego

W dniu 24 marca 2015 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Łukowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród Wójta Gminy Łuków w ramach gminnego programu stypendialnego.

W bieżącej edycji żaden z kandydatów nie spełnił wymagań do stypendium Wójta Gminy Łuków.

Jednak 4 uczniów spełniło kryteria dotyczące nagród za osiągnięcia sportowe.

Są to:

  1. Wiktoria Karwowska,
  2. Bartosz Karwowski,
  3. Rafał Wielgosz,
  4. Aleksandra Kopeć.

Najważniejsze osiągnięcia w/w uczniów są następujące:

Wiktoria Karwowska zajęła II miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego i III miejsce w Mistrzostwach Polski w zapasach. Wywalczyła również V miejsce w Mistrzostwach Młodziczek w zapasach.

Bartosz Karwowski zajął III miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików oraz VII miejsce w Mistrzostwach Polski w zapasach.

Rafał Wielgosz zdobył III miejsce Pucharze Polski oraz II miejsce w Międzynarodowym Memoriale im. Antoniego i Jerzego Dąbrowskich w zapasach.

Aleksandra Kopeć zajęła m. in. dwa II miejsca w woj. lubelskim w pływaniu na 50 m stylem klasycznym (młodzików i open) oraz II miejsce na dystansie 100 m i III miejsce na 200 m stylem klasycznym.

Opiekunem i trenerem Wiktorii, Bartosza oraz Rafała jest Pan Grzegorz Rychta, natomiast Aleksandry – Pani Anna Krzyszycha.

Nagrody w imieniu Wójta Gminy Łuków wręczyli: Wojciech Szczygieł, zastępca wójta oraz Bogdan Wiącek, dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego w Łukowie.

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2015-03-27 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów