mapa strony   |
SmodCMS

 

Sukces Urzędu Gminy Łuków w II Mistrzostwach Lubelszczyzny Samorządowców w Halowej Piłce Nożnej

W dniu 12 grudnia 2015 r. w hali sportowej Gimnazjum Nr 2 w Łukowie rozegrane zostały II Mistrzostwa Lubelszczyzny Samorządowców w Halowej Piłce Nożnej.

W turnieju uczestniczyło 8 drużyn podzielonych na 2 grupy. Powiat Łukowski reprezentowany był przez Urząd Miasta Łuków (ubiegłoroczny triumfator rozgrywek) i Urząd Gminy Łuków.

Zwycięzcą w grupie A został zespół Urzędu Gminy Łuków, który pokonał kolejno: MGOSiR Ryki 1:0, Urząd Gminy Konopnica 3:2 oraz Starostwo Powiatowe Puławy 4:2.

W grupie B triumfowała drużyna Urzędu Miasta Janów Lubelski wygrywając z: Urzędem Gminy Kąkolewnica 5:1, UM Łuków 3:1 i Urzędem Gminy Ostrówek 2:1.

Zdecydowanym faworytem fazy finałowej rozgrywek był zespół UM Janów Lubelski, który ostatecznie zwyciężył, jednak po trudnym meczu finałowym (1:0) z najstarszym wiekowo zespołem UG Łuków. Wcześniej drużyna UG Łuków pokonała jeszcze silny zespół UG Kąkolewnica 3:1.

Ostateczna kolejność w Mistrzostwach Samorządowców Woj. Lubelskiego była następująca:

  1. Urząd Miasta Janów Lubelski,
  2. Urząd Gminy Łuków,
  3. Urząd Gminy Kąkolewnica,
  4. MGOSiR Ryki,
  5. Urząd Miasta Łuków,
  6. Urząd Gminy Konopnica,
  7. Starostwo Powiatowe w Puławach,
  8. Urząd Gminy Ostrówek.

Bramki dla drużyny zdobywali: Rafał Janowski 7, Krzysztof Sulej i Bogdan Wiącek po 2.

Drużyna Urzędu Gminy Łuków wystąpiła w następującym składzie - na zdjęciu od lewej w górnym rzędzie: Sławomir Dębiński, Paweł Pływacz, Sławomir Bojar, Bogdan Wiącek (kapitan), Jarosław Michalak oraz w dolnym rzędzie od lewej Andrzej Pulik, Rafał Janowski i Krzysztof Sulej. W drużynie wystąpili również niewidoczni na zdjęciu: Adam Tymon oraz Marek Wiącek.

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2015-12-15 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów