mapa strony   |
SmodCMS

 

Konkurs plastyczny na portret Jana Pawła II rozstrzygnięty

W konkursie plastycznym pn. ”Portret-wizerunek Jana Pawła II” w ramach III Festiwalu Papieskiego „Barka 2016” w Gminie Łuków udział wzięło 20 uczniów z 7 placówek oświatowych Gminy Łuków tj. Świdry, Strzyżew ,Zalesie, Gołąbki, Czerśl, Aleksandrów, Dąbie. Jury w składzie :

  • Henryk Wysocki dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie,
  • Agnieszka Czerska-Pawlak – instruktor plastyczny Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie 

po dokonaniu oceny 20 prac konkursowych pod względem wykorzystanych środków wyrazu artystycznego , wyboru i zastosowania techniki plastycznej, estetyki wykonanej pracy i faktycznego stopnia samodzielnej i autorskiej koncepcji w przedstawieniu wizerunku- portretu Jana Pawła II przyznało :

  • I miejsce dla Kingi Kopeć ze Szkoły Podstawowej w Zalesiu,
  • II miejsce dla Anny Szczęsnej z Gimnazjum w Zalesiu

Każdy uczestnik konkursu plastycznego otrzymał słodki upominek za udział w konkursie. Wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych , statuetek dla laureatów konkursu plastycznego odbędzie się podczas Finału III Festiwalu Papieskiego „Barka 2016” w Gminie Łuków. Pokonkursową wystawę prac można będzie oglądać w Kościele parafialnym pw. Matki Boskiej Królowej Polski w Dąbiu w dniu 17.04.2016 od godz. 15.00 Po zakończeniu prezentacji artystycznych w kościele – ok. godz. 17.00 odbędzie się podsumowanie festiwalu w Szkole Podstawowej w Dąbiu. Zapraszamy.

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2016-04-13 przez: * webadmin * w kategoriach: GOK
| Wróć do listy artykułów