mapa strony   |
SmodCMS

 

Wakacje z GOPS-em - obóz integracyjny w Kościelisku

Dzięki zaangażowaniu władz gminy oraz przy finansowym wsparciu Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, 40 dzieci z terenu Gminy Łuków mogły uczestniczyć w 6- dniowym obozie integracyjnym w Kościelisku.
W dniach 10-15 sierpnia licząca 40 osób grupa dzieci i młodzieży wraz z opiekunami została zakwaterowana w pensjonacie z pięknym widokiem na Giewont. Dzieci zostały wybrane w ramach rekrutacji przeprowadzonej przez GOPS. Wczasowiczom zostały zorganizowane liczne atrakcje np. przejażdżka kolejką na Gubałówkę, powrót wyciągiem krzesełkowym, przejażdżka torem krzesełkowym, kąpiel w wodach termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej, przejazd statkiem po jeziorze Czorsztyńskim. Obozowicze wybrali się także na film do miejscowego kina.
- W tym roku był to już 13 wyjazd na obóz, który udało nam się pomyślnie zorganizować. Wbrew przesądom pechowej trzynastki był on jak najbardziej udany. Nawet pogoda w kratkę nie popsuła dzieciom humorów. Wszyscy wrócili zadowoleni i już chcieli rezerwować miejsca na kolejny rok- mówi Zofia Jezierska- przewodnicząca Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2009-08-19 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje, GOPS
Ostatnio edytowane dnia: 2009-09-14
| Wróć do listy artykułów