mapa strony   |
SmodCMS

 

VI "EKO-MAJÓWKA" na rowerze

Tradycyjnie w ostatnią sobotę maja odbędzie się rowerowa EKO-MAJÓWKA. Rajd okolicami rezerwatu Jata, to dobra oferta spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Żdżary „ŻDŻARZANIE” zaprasza.

Zbiórkę zaplanowano na „Ranczu pod bocianami” w Żdżarach. Od godz. 9.30. przybyli będą mogli rejestrować uczestnictwo. Po otwarciu imprezy, rowerzyści wyruszą w rajd ok. 17, 5 km trasą rowerową.

Rajd nie będzie wyścigiem. Po drodze cykliści odwiedzą pomnik Żołnierzy Armii Krajowej oraz pomnik ks. S. Brzóski. Prowadzący rajd opowie o tajnikach przyrody rezerwatu oraz o lokalnej historii.

Podsumowanie i zakończenie imprezy zaplanowano także na ”Ranczu pod bocianami”. Tam po raz pierwszy zostanie przeprowadzony konkurs sprawnościowy „Rowerowy Zakręt Głowy”, po którym nastąpi wręczenie dyplomów uczestnictwa oraz nagród. EKO-MAJÓWKĘ zwieńczy piknik rowerowy i poczęstunek.

Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne, a o skuteczności zgłoszenia decyduje jego termin. Zapisy na EKO-MAJÓWKĘ są przyjmowane pod nr tel.: 505 267 124 lub na adres e-mail: fornal-krzysztof@wp.pl. Szczegóły wydarzenia określa regulamin.

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki:

  1. Regulamin
  2. Mapka dojazdu

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2016-05-16 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów