mapa strony   |
SmodCMS

 

V etap Pucharu Lubelszczyzny Nordic Walking

Po raz pierwszy IV Edycja Pucharu Lubelszczyzny Nordic Walking odbyła się w Lublinie na terenie Ośrodka Słoneczny Wrotków. W sobotę 3 września 2016 roku odbyły się zawody IV Edycji Pucharu Lubelszczyzny w Lublinie. Był to już V etap. Łuków reprezentowała grupa 20-osobowa. W tym 16 osób ze stowarzyszenia “Aktywni z Pasją” którzy przywieźli 1 puchar- III miejsce Grzegorz Gładzikowski. Trasa została wyznaczona na pętli 2,5 km. nad Zalewem Zemborzyckim. Zawodnicy startowali na dystansach: 5 km. i 10 km.

W ocenie zawodników trasa była trudna. Pokonanie jej czyni wszystkich zwycięzcami. Na mecie wszyscy otrzymali pamiątkowe medale. Najlepsi technicznie zawodnicy wytypowani przez sędziów otrzymali koszulki- chodzę prawidłowo. Za I, II, III miejsce otrzymali puchary i upominki. Dla wszystkich zawodników rozlosowano nagrody. Organizatorem zawodów było lubelskie stowarzyszenie “Zyskaj Zdrowie” na którym odbył się piknik prozdrowotny. Dużo uczestników, duża dawka pozytywnych emocji, sportowej rywalizacji. Lublin okazał się bardzo przyjazny. Moc wrażeń i emocji zapisała się w pamięci zawodników. Wielkie podziękowania dla organizatorów.

Kolejny etap Pucharu Lubelszczyzny już 17 września w Łukowie nad zalewem Zimna Woda. Zapraszamy zawodników i kibiców. Więcej informacji na www.aktywnizpasja.org

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2016-09-08 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów