mapa strony   |
SmodCMS

 

Konkurs Talentów "MÓJ TALENT" - GBP Łuków

Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie ogłasza Konkurs Talentów pod nazwą "MÓJ TALENT"

Zasady udziału w Konkursie Talentów "MÓJ TALENT"

 1. Celem Konkursu jest wyłonienie najciekawszej osobowości wśród uczestników Konkursu posiadających różnorodne talenty i umiejętności.
 2. Uczestnik Konkursu podczas ok. 5-minutowego występu prezentuje swój talent i umiejętność. Może to być np. występ wokalny, muzyczny, taneczny, aktorski, recytatorski, pokaz sportowy lub inna umiejętność.
 3. Konkurs skierowany jest do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów Gminy Łuków, a także czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie w wieku przedszkolnym i szkolnym.
 4. Uczestnikiem Konkursu może być zarówno solista, jak i grupa osób jako Uczestnik Zbiorowy (maksymalnie 5 osób). Uczestnik ma prawo wystąpić sam lub z towarzyszeniem zespołu, chóru, orkiestry, tancerzy lub innych uczestników występu.
 5. Uczestnicy we własnym zakresie powinni zadbać o swój wizerunek sceniczny (strój, charakteryzacja, rekwizyty).
 6. Konkurs będzie rozpatrywany w 4 kategoriach wiekowych: a. przedszkola b. klasy 0-III szkoły podstawowej c. klasy IV-VI szkoły podstawowej d. gimnazjum
 7. Warunkiem zapisu i uczestnictwa w Konkursie jest prawidłowe wypełnienie Karty Zgłoszeniowej i dostarczenie jej do dnia 02.06.2017 r. do jednej z Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie ( Filia w Aleksandrowie, Dąbiu, Dmininie, Gręzówce, Krynce i Strzyżewie).
 8. W przypadku, gdy Uczestnik podczas występu korzysta z podkładu muzycznego konieczne jest dostarczenie razem z Kartą Zgłoszeniową płyty CD z nagraniem muzycznym. Uczestnik powinien podać tytuł, autora muzyki lub wykonawcę utworu wykonywanego lub wykorzystanego podczas występu.
 9. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 06.06.2017 r. w nowym Centrum Kultury w Dąbiu- Filii GBP. Laureaci konkursu wystąpią w dniu 10.06.2017 podczas uroczystego otwarcia Centrum Kultury w Dąbiu. Szczegółowy program będzie zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Gminy Łuków.
 10. Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają słodkie upominki, zaś laureaci nagrody rzeczowe.
 11. Szczegółowe informacje: tel. 509 252 503 lub 25 798 15 26.

Do pobrania:

 

Opublikowano dnia: 2017-06-05 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki
Ostatnio edytowane dnia: 2017-06-05
| Wróć do listy artykułów