mapa strony   |
SmodCMS

 

Urodziny Biblioteki Publicznej w Gręzówce - GBP Gręzówka

20 października Biblioteka Publiczna w Gręzówce świętowała swoje 68. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników okolicznościowe spotkanie biblioteczne. Wzięli w nim udział uczniowie klasy I A wraz z wychowawczynią, panią Reginą Olszewską.

Pierwszoklasiści złożyli Paniom Bibliotekarkom życzenia, odśpiewali gromkie „Sto lat” oraz wręczyli upominek. Podczas spotkania bibliotecznego uczniowie zapoznali się z ofertą Biblioteki, poznali najciekawsze książki, jakie posiadamy w naszych zbiorach oraz zaznajomili się z zasadami korzystania z księgozbioru. Wspólnie opracowaliśmy regulamin postępowania z książkami, będący prośbami książek skierowanymi do czytelników.

Przy okazji jubileuszu wypada wspomnieć, że choć głównym zadaniem biblioteki jest propagowanie czytelnictwa, nasza Biblioteka organizuje również wiele atrakcji, będących odpowiedzią na potrzeby użytkowników. Przeprowadzamy warsztaty, spotkania autorskie i teatralne, konkursy, lekcje biblioteczne i zajęcia pozalekcyjne, cykle spotkań podczas ferii zimowych i wakacji oraz wiele innych form działalności edukacyjnej i rozrywkowej.

Podobnie, jak nasi goście, życzymy sobie dużo szczęścia i pomyślności, wielu, wielu nowych książek, czekających na czytelników. Naszym czytelnikom życzymy przyjemnego zaczytania się, a tych, którzy jeszcze nie znają naszej Biblioteki zachęcamy do odwiedzin.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2017-10-25 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki
| Wróć do listy artykułów