mapa strony   |
SmodCMS

 

Rozeznanie cenowe - "Czysta energia w Gminie Łuków I" oraz "Czysta energia w Gminie Łuków II"

Niniejsze rozeznam e cenowe me jest ogłoszeniem w rozumIemu ustawy z dnia 29.01.2004 r. - Prawo Zamówień Publicznych (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1579) i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Rozeznanie cenowe przeprowadzone w celu zbadania ofert rynku, oszacowania wartości zamówienia oraz przygotowania się do zamówienia publicznego, którego przedmiotem będzie dostawa wraz z montażem łącznie 982 sztuk instalacji solarnych oraz 6 sztuk instalacji fotowoltaicznych na terenie gminy Łuków w ramach zadania pn.: "Czysta energia w Gminie Łuków I" oraz "Czysta energia w Gminie Łuków II".

W załączeniu przekazujemy projekty budowlane oraz obmiary służące wycenie, które mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy do wyceny.

Jeżeli są Państwo zainteresowani, uprzejmie prosImy o przesłanie orientacyjnej kalkulacji kosztów na ww. dostawę (cena netto i brutto).

Uprzejmie prosimy o przesłanie propozycji cenowej w terminie do 20 lutego 2018 roku do godz. 15.00 w wersji elektronicznej na adres e-mail: inwestycje@lukow.ug.gov.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panem Andrzejem Pulik - Kierownikiem Referatu Planowania i Inwestycji pod numerem telefonu ((25) 798 24 39 w.122 lub 123

Do pobrania:

  1. Rozeznanie cenowe oraz  formularz do wypełnienia
  2. Specyfikacja techniczna

 

Opublikowano dnia: 2018-02-08 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje, Zapytania ofertowe
| Wróć do listy artykułów