mapa strony   |
SmodCMS

 

Jarmark Geologiczny w Plebiscycie Kryształowych Magnesów

Prosimy o oddawanie głosów na Jarmark Geologiczny biorący udział w VI Plebiscycie Kryształowych Magnesów, w kategorii wydarzenie.

Żeby oddać głos, należy wysłać SMS o treści MAGNESTV.46 na nr 7148. Koszt SMS-a 1,23 zł brutto.

Głosowanie odbywa się w dwóch etapach: I etap trwa od 17 grudnia 2018 r. do 21 stycznia 2019r., II etap trwa od 25 stycznia 2019r. do 13 lutego 2019r. Każdy może wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów w każdej kategorii. Nagrodami dla tych, którzy oddali największą liczbę głosów z jednego numeru telefonu, będą zaproszenia na VI Galę Kryształowych Magnesów.

Jarmark Geologiczny odbył się w dniu 2 września 2018r. na terenie Parisel Palace w Klimkach. Jego organizatorem była Gmina Łuków. Było to wydarzenie geoedukacyjne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych. W jego ramach odbyły się event geocachingowy, prelekcje na tematy geologiczne i na temat geocachingu, wystawy skał i minerałów, ekspozycje prezentujące świat wymarłych organizmów, pokaz mody ekologicznej z wykorzystaniem motywu amonita, warsztaty, których tematem był amonit, konkursy, gry, zabawy. Imprezie towarzyszyły stoiska wystawione przez instytucje, organizacje i firmy.

Wydarzenie było realizowane w ramach projektu pod nazwą: „Międzynarodowa konferencja naukowa powiązana z jarmarkiem w oparciu o osobliwości przyrody nieożywionej tj. amonity”. Projekt jest współfinansowany w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie 4.8 Promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych.

Gmina Łuków

Fot. LGD „Razem ku Lepszej Przyszłości”

 

Opublikowano dnia: 2018-12-18 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów