mapa strony   |
SmodCMS

 

Czytelniczy Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Joanny Papuzińskiej

Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie zaprasza do udziału w Czytelniczym Konkursie Wiedzy o życiu i twórczości Joanny Papuzińskiej. Konkurs został zorganizowany w 80. rocznicę urodzin pisarki.

Konkurs skierowany jest do czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie w wieku szkolnym oraz uczniów klas 0, szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Łuków.

Ankieta z pytaniami konkursowymi będzie dostępna w Filiach Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie ( Filie w Aleksandrowie, Dąbiu, Dmininie, Gręzówce, Krynce i Strzyżewie), na stronie Urzędu Gminy Łuków (http://www.lukow.ug.gov.pl/ w zakładce: Biblioteki) oraz na stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie (www.gbplukow.naszabiblioteka.com).

Pracownicy Biblioteki udzielą pomocy w znalezieniu odpowiedzi na pytania konkursowe.

Ankiety z odpowiedziami na pytania konkursowe i uzupełnionymi danymi osobowymi oraz uzupełnione oświadczenia - Zgody na przetwarzanie danych osobowych (wizerunek dziecka) należy składać w Filiach GBP do dnia 24.05.2019 r. lub przesłać na adres: Biblioteka Publiczna w Gręzówce, Gręzówka 38, 21-400 Łuków.

Losowanie laureatów Konkursu nastąpi 29.05.2019 r. o godz. 12.00 w Bibliotece Publicznej w Gręzówce. W losowaniu będą brały udział tylko prawidłowo wypełnione ankiety (prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe oraz uzupełnione dane osobowe).

Wyniki Konkursu zostaną zamieszczone 30.05. 2019 r. na stronie internetowej Urzędu Gminy Łuków oraz stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie.

Wręczenie nagród laureatom Konkursu nastąpi 2.06.2019 r. podczas VII Gminnego Dnia Dziecka, który odbędzie się przy Zespole Szkół w Rolach.

Do pobrania:

 

Opublikowano dnia: 2019-04-25 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki
| Wróć do listy artykułów