mapa strony   |
SmodCMS

 

Debata społeczna: "Bezpieczeństwo na terenie gminy Łuków"

„Bezpieczeństwo na terenie gminy Łuków.” To hasło przewodnie kolejnej debaty społecznej jaką zorganizują łukowscy policjanci. Zaplanowane na 9 maja 2019 roku o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Łukowie spotkanie, ma na celu zdiagnozowanie problemów i oczekiwań mieszkańców oraz wypracowania wniosków, których realizacja wpłynie na poprawę bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Realizując jedno z priorytetowych zadań naszej formacji, jakim jest zacieśnianie współpracy ze społecznością lokalną, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach cyklu debat społecznych. Już 9 maja 2019 roku o godzinie 10.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Łukowie, policjanci, strażacy i przedstawiciele samorządu będą między innymi oczekiwali na spostrzeżenia, uwagi i sugestie mieszkańców naszego regionu, dotyczące ich bezpieczeństwa.

Celem przedsięwzięcia jest zdiagnozowanie kolejnych realnych oczekiwań społecznych wobec instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie gminy Łuków, ograniczenie zjawisk i zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia, a przede wszystkim włączenie obywateli w wypracowanie rozwiązań mających na celu wzrost poczucia bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Wszyscy uczestnicy spotkania, oprócz możliwości ponownego poznania aplikacji „Moja Komenda” i „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” będą mogli bezpośrednio przekazać policjantom i zaproszonym gościom swoje spostrzeżenia dotyczące ich bezpieczeństwa i problemów z jakimi borykają się każdego dnia.

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2019-05-06 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje, Ogłoszenia
| Wróć do listy artykułów