mapa strony   |
SmodCMS

 

Konkurs "Przymierz się" w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej

Gmina Łuków - grafika

Szanowni Państwo,


W dniu 28 września 2009 r. ruszyła, zorganizowana przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego - Instytucja Zarządzająca Programem Rozwój Polski Wschodniej, ogólnopolska i lokalna kampania informacyjno-promocyjna, której celem jest popularyzacja projektów realizowanych w ramach Programu Rozwój Polski Wschodniej. Kampanii towarzyszy konkurs "Przymierz się".

Na specjalnie przygotowanej stronie internetowej www.przymierzsie.pl można zapoznać się z naszym promowanym a także opisami wszystkich projektów, ich terminem realizacji i planowanymi rezultatami. Głosować można do 16 października 2009 r. Zwycięski projekt zyska rozgłos w całym kraju!

W konkursie biorą udział projekty realizowane w ramach Programu, które znajdują się na tzw. liście projektów indywidualnych (zwanych inaczej kluczowymi) oraz te, które zostały wyłonione w konkursie do dofinansowania do 27 września 2009 roku. Wszystkie projekty są współfinansowane z Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Rozstrzygnięcie nastąpi 17 października 2009 r., a informacja o wynikach zostanie opublikowana na stronie konkursowej www.przymierzsie.pl

Bardzo serdecznie zachęcamy Państwa do głosowania oraz do promowania projektów na Państwa stronach internetowych.

Oddaj głos na nasz projekt !!!

Gmina Łuków - grafika

W imieniu całego zespołu Informacji i Promocji Programu Rozwój Polski Wschodniej, życzę powodzenia!

Opublikowano dnia: 2009-10-01 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
Ostatnio edytowane dnia: 2009-10-01
| Wróć do listy artykułów