mapa strony   |
SmodCMS

 

„Tradycje i obyczaje wielkanocne”- Czytelniczy Konkurs Wiedzy

Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie zaprasza do udziału w Czytelniczym Konkursie Wiedzy „Tradycje i obyczaje wielkanocne”.

Gmina Łuków - grafika

Konkurs skierowany jest do rodzin - czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie.

Ankieta z pytaniami konkursowymi będzie dostępna w Filiach Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie ( Filie w Aleksandrowie, Dąbiu, Dmininie, Gręzówce, Krynce i Strzyżewie), na stronie Urzędu Gminy Łuków (http://www.lukow.ug.gov.pl/ w zakładce: Biblioteki) oraz na stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie (www.gbplukow.naszabiblioteka.com).

Pracownicy Biblioteki udzielą pomocy w znalezieniu materiałów do odpowiedzi na pytania konkursowe.

Ankiety z odpowiedziami na pytania konkursowe i uzupełnionymi danymi osobowymi oraz uzupełnione oświadczenia - Zgody na przetwarzanie danych osobowych (wizerunek dziecka) i pozostałych uczestników Konkursu należy składać w Filiach GBP do dnia 31.03.2021 r. lub przesłać drogą elektroniczną na adres: gbp@lukow.ug.gov.pl, bądź na adres: Biblioteka Publiczna w Gręzówce, Gręzówka 35, 21-400 Łuków.

(Uwaga: Wymagane są zgody na przetwarzanie danych osobowych od wszystkich uczestników wymienionych na ankietach konkursowych – dzieci i dorosłych)

Losowanie laureatów Konkursu nastąpi 08.04.2021 r. o godz. 11.00 w Bibliotece Publicznej w Gręzówce. W losowaniu będą brały udział tylko prawidłowo wypełnione ankiety (prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe oraz uzupełnione dane osobowe).

Wyniki Konkursu zostaną zamieszczone 09.04. 2021 r. na stronie internetowej Urzędu Gminy Łuków oraz na stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie.

Wręczenie nagród laureatom Konkursu odbędzie się 12.04.2021 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Łuków, ul. Świderska 12.

Do pobrania:

  1. Pytania konkursowe MS WORD / PDF
  2. Zgoda na przetwarzanie danych - dorośli MS WORD / PDF
  3. Zgoda na przetwarzanie danych - dzieci  MS WORD / PDF

 

 

Opublikowano dnia: 2021-03-11 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki, Informacje
| Wróć do listy artykułów