mapa strony   |
SmodCMS

 

Czytelniczy Konkurs Wiedzy „Moja mała ojczyzna” - o gminie i powiecie łukowskim

Czytelniczy Konkurs Wiedzy  „Moja mała ojczyzna”-  o gminie i powiecie łukowskim

Gminna Biblioteka Publiczna w Łukowie zaprasza do udziału w Czytelniczym Konkursie Wiedzy „Moja mała ojczyzna". Konkurs ma na celu pogłębić i utrwalić wiedzę historyczną, przypomnieć o ciekawych miejscach naszej małej ojczyzny, wspólnie spędzić czas w gronie rodziny, oraz przekazać wiedzę młodszym pokoleniom.

Konkurs skierowany jest do rodzin.

Ankieta z pytaniami konkursowymi będzie dostępna w Filiach Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie ( Filie w Aleksandrowie, Dąbiu, Dmininie, Gręzówce, Krynce i Strzyżewie), na stronie Gminy Łuków oraz na stronie internetowej Biblioteki (www.gbplukow.naszabiblioteka.com) .

Ankiety z odpowiedziami na pytania konkursowe i uzupełnionymi danymi osobowymi należy składać w Filiach GBP lub przesłać na adres: Biblioteka Publiczna w Gręzówce, Gręzówka 35, 21- 400 Łuków do 19 maja 2021 roku, lub przesłać na adres e-mail: gbp@lukow.ug.gov.pl.

W przypadku ankiet przesyłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego.

Losowanie laureatów Konkursu nastąpi 21 maja o godz. 12.00 w Bibliotece Publicznej w Gręzówce. W losowaniu wezmą udział tylko prawidłowo wypełnione ankiety (poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe, oraz uzupełnione dane osobowe wraz z podpisem opiekuna). Wyniki losowania zostaną zamieszczone na stronie internetowej Biblioteki oraz Gminy Łuków 25 maja.

Wręczenie nagród laureatom Konkursu nastąpi 30 maja 2021 roku podczas VIII Gminnego Dnia Dziecka, który odbędzie się na terenie Leśnego Kompleksu Rekreacyjno – Edukacyjnego Amonit w Klimkach.

W przypadku, gdy ze względów sanitarno-epidemiologicznych, Gminny Dzień Dziecka zostanie odwołany, nagrody zostaną dostarczone do Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie.

Do pobrania:

 

Opublikowano dnia: 2021-05-05 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki
| Wróć do listy artykułów