mapa strony   |
SmodCMS

 

Uroczystość ślubowania gimnazjalistów - ZS Krynka

Tradycją naszej szkoły jest uroczystość ślubowania klas I gimnazjum, która odbyła się w obecności nauczycieli, rodziców i starszych kolegów. Od tego momentu najmłodsi gimnazjaliści stali się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Uczniowie przygotowali występ artystyczny, w którym wykazali się zdolnościami aktorskimi, wokalnymi i umiejętnością gry na gitarze. Podkreślili, iż „Talent bez nauki to brylant nie obrobiony; który, choć jest brylantem nie wydaje blasku”. Pierwszoklasiści pokładają ogromne nadzieje w szkole i wykształceniu; wierzą, że osiągną upragniony cel.
Przewodnicząca samorządu uczniowskiego dała do zrozumienia swoim młodszym kolegom, że obowiązkiem uczniów jest nauka i poszukiwanie właściwej drogi w życiu. Zaprosiła ich również do aktywności w samorządzie i udziału w licznych konkursach oraz przedsięwzięciach.
Pan Dyrektor w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na szczególną rolę wykształcenia w życiu każdego młodego człowieka oraz wskazał kierunki działań. Wyraził nadzieję, że swoją postawą młodzież przyniesie chlubę rodzicom i szkole. Na zakończenie głos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców, która życzyła pierwszoklasistom sukcesów i spełnienia marzeń.
Atmosfera tego dnia zapisze się w pamięci wszystkich gimnazjalistów, a szczególnie uczniów klas pierwszych.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2009-12-18 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów