mapa strony   |
SmodCMS

 

"Dzień Kobiet" - GBP w Dąbiu

Najaktywniejsze czytelniczki z okazji swojego święta spotkały się w bibliotece w Dąbiu. Panie miały okazję wspólnie miło spędzić popołudnie.
Atrakcją spotkania były wierszyki oraz piosenki przygotowane przez dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dąbiu pod kierunkiem nauczycielki Pani Agnieszki Pniewskiej. W podziękowaniu za występ dzieci otrzymały maskotki. Nie zabrakło także kwiatów ,które przygotowały dzieci na zajęciach plastycznych w bibliotece podczas ferii z myślą o Dniu Kobiet. Z zaproszenia skorzystała także radna Pani Elżbieta Dynek, która mogła zapoznać przybyłe panie z aktualnymi ważnymi problemami naszej wsi.
Żartów i opowieści nie było końca. Czas szybko płynął przy ciastku oraz herbatce. Podczas spotkania w serdecznej i ciepłej atmosferze można wymienić myśli, słowa, doświadczenia. Czytelnicy są dla biblioteki najważniejsi więc 8 marca to szczególna okazja żeby podziękować wiernym czytelnikom, tym najstarszym, które jak się okazuje czytają najchętniej i są w związku z tym najczęstszym gościem w bibliotece.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2010-03-12 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki
Ostatnio edytowane dnia: 2010-03-12
| Wróć do listy artykułów