mapa strony   |
SmodCMS

Mistrzostwa województwa w zapasach juniorów i młodzików - ZS Zalesie

30 października w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Zalesiu odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach w stylu klasycznym juniorów i młodzików. Organizatorami zawodów był Lubelski Związek Zapaśniczy w Chełmie i Urząd Marszałkowski w Lublinie.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Mariusz Osiak prezes LZS „Orzeł” Zalesie. W zawodach startowali zapaśnicy z 8 klubów: „Cement Gryf” Chełm, „Armaty” Stoczek Łukowski, ŁKS „Orlęta” Łuków, „Volley” Sawin, „Agros” Zamość, „Pogoń” Czartowczyk, „Tajfun” Ruda Huta, LZS „Orzeł” Zalesie.

W rywalizacji młodzików zawodnicy z Zalesia zajęli trzecie miejsce drużynowo przegrywając z drużynami z Chełma i Sawina. Indywidualnie zapaśnicy z Zalesia zdobyli trzy medale, srebrne: Tobiasz Szczygielski i Rafał Wielgosz a złoto wywalczył Gagik Koczarian.

Dzięki wsparciu UKS Zalesie podczas zawodów rywalizowali również zapaśnicy w kategorii dzieci. Zalesie podobnie jak w młodzikach zajęło trzecie miejsce przegrywając z drużynami z Chełma i Łukowa. Indywidualnie zawodnicy z Zalesia zdobyli: 4 medale złote – Hubert Krasuski, Dariusz Szczygielski, Piotr Osiak, Wojciech Bajora i 2 medale brązowe – Przemysław Porębski, Szczygielski Cezary.

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2010-11-03 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe