mapa strony   |
SmodCMS

Najlepsi w województwie - ZS Gołąbki

Dnia 9 października br. w Adamowie odbyły się zawody sportowe- biegi przełajowe indywidualne na szczeblu wojewódzkim. Wzięło w nich udział 11 zawodników z Zespołu Szkół w Gołąbkach. Uczniowie rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych. M. Dudziński, D. Uziębło, D. Wąsiewicz- w kat. szkoła podstawowa, zaś A. Karczeska, J. Nowak i W. Sulej, P. Bartoń, R. Izdebski D. Nurzyński, D. Sosnowski, K. Sulej, W. Zając- kat. gimnazjum.

Chłopcy reprezentujący naszą szkołę odnieśli ogromny sukces sportowy. Kamil Sulej zajął I miejsce w biegu na 1500 m w kategorii wiekowej rocznik 2000. Jednocześnie został najlepszym zawodnikiem powiatu łukowskiego. II miejsce, w tej samej kategorii, wywalczył Damian Sosnowski. Zawodnicy zostali udekorowani medalami. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Gmina Łuków - grafika

Opracowanie: W. Kępka

Opublikowano dnia: 2013-10-16 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe