mapa strony   |
SmodCMS

Sukces tenisistek z Gołąbek - ZS Gołąbki

Uczennica Szkoły Podstawowej w Gołąbkach Wioletta Osiak została finalistką zawodów wojewódzkich w tenisie stołowym podczas tegorocznych Igrzysk Młodzieży Szkolnej z klas V-VI. W drodze do finału Wiola przeszła przez eliminacje gminne, klasyfikując się na I miejscu. W rywalizacji powiatowej pokonała część przeciwniczek i zajęła II pozycję. Reprezentowała szkołę również w czasie rozgrywek rejonowych, gdzie po wyczerpującej walce zajęła III miejsce.

Równie wysoką lokatę uzyskała uczennica II klasy gimnazjum Aleksandra Dziedzic. Ola uzyskała tytuł finalistki zawodów wojewódzkich w tenisie stołowym podczas tegorocznej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.

Jest to ogromny sukces uczennic oraz ich opiekuna sportowego - nauczycielki p. J. Stolarczuk.

Gmina Łuków - grafika

Opracowanie: J. Stolarczuk

Opublikowano dnia: 2013-11-12 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe