Młodzi kickbokserzy z Gołaszyna znów z medalami

Chłopcy z Gołaszyna na Międzynarodowym Pucharze Polski
„ POLISH OPEN KICK BOXING”
Węgrów 24-25.04.2010 r.

W dniach 24-25 kwietnia 2010 roku w Węgrowie odbył się Międzynarodowy Puchar Polski Kadetów i Seniorów „ POLISH OPEN 2010 KICK BOXING”. Turniej był szczególny, gdyż organizator zawodów klub „ Sfinks” Węgrów obchodził jednocześnie swój jubileusz dwudziestolecia założenia sekcji kick boxing. Z tej okazji odbył się mecz full contact Polska- Ukraina. W rywalizacji sportowej w dwudniowych zmaganiach wystąpiło 8 kickbokserów z łukowskiej sekcji PTS ŁUKPLAST. Podopieczni trenerów Zenona Pawlikowskiego i Krzysztofa Pucyka zdobyli 8 medali. Zawodnicy z gminy Łuków mieszkający w Gołaszynie zdobyli dwa medale srebrny i brązowy. Poradzili sobie z krajowymi rywalami ale mimo to nie udało im się zdobyć złotych medali. W finale kategorii plus 69 kg Kamil Dąbrowski musiał uznać wyższość Słowaka Balinta, zaś w półfinale kategorii do 69 kg Michał Goławski przegrał z silnym jak tur Litwinem Korsakasem.