mapa strony   |
SmodCMS

Kick boxing- kolejne zwycięstwa Ani Maksim

W dniu 22 marca 2009 roku w Węgrowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Kick Boxing Seniorów, Juniorów i Kadetów Semi & Light Contact. Łukowską sekcję PTS „ŁUKPLAST” reprezentowało 14 kickbokserów, w tym czterech z Gminy Łukow tj. Anna Maksim (Dąbie), Kamil Dąbrowski( Gołaszyn), Michał Goławski (Gołaszyn), Bartłomiej Baniak (Świdry). Najlepiej wypadła juniorka Anna Maksim (zmotywowana dodatkowo niedawno otrzymaną nagrodą od władz Gminy Łuków) która zdobyła trzy złote medale ,w tym jeden w kategorii seniorów. W walce ciągłej light contact wspaniale walczyli kadeci, którzy zdobyli medale we wszystkich kategoriach wagowych( oprócz kategorii powyżej 69 kg, gdzie nie startował żaden Łukowianin).

Oto szczegółowe wyniki:

Kadeci:

42 kg

• Katarzyna Karwowska( złoto semi, złoto light)