mapa strony   |
SmodCMS

Krynka VIII w województwie !!! - ZS Krynka

14 grudnia 2010r. w Tomaszowie Lubelskim rozegrane zostały Mistrzostwa Wojewódzkie w Szachach Drużynowych gimnazjalistów. Imprezę przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i Ministerstwa Sportu i Turystyki. Do wielkiego finału zakwalifikowało się 12 drużyn z naszego województwa.

Uroczystego otwarcia mistrzostw dokonali: Burmistrz Miasta Tomaszowa Lubelskiego pan Wojciech Żukowski oraz Wiceprezes LWSZS pan Henryk Grundszok. Drużyny, które zajęły I, II i III miejsce, zostały nagrodzone pucharami i medalami. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy. Uczniowie z Krynki (Jakub Szczygieł, Krystian Sarniak, Bartosz Pawlik, Aleksandra Sarniak) pod opieką p. Marka Zabłockiego ostatecznie uplasowali się na VIII miejscu.

Gratulujemy wielkiego sukcesu!!!

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2010-12-23 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2010-12-29