mapa strony   |
SmodCMS

UKS Zalesie - mistrzostwa w Zapasach - ZS Zalesie

W sobotę 22 września zapaśniczki naszej gminy reprezentujące UKS Zalesie startowały w otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Zapasach, które odbyły się w Zespole Oświatowym w Kisielsku. W zawodach wystartowało około 150 zawodniczek z klubów: „Cement-Gryf” Chełm, „Agros” Zamość, „Olimp” Janów Lubelski, ŁKS „Orlęta” Łuków, „Armaty” Stoczek Łukowski, „Suples” Kraśnik. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych juniorek, młodziczek i dzieci. Nasze reprezentantki Klaudia Czyzio, Magdalena Sadło, Monika Siwiak, Paulina Piotrowska, Wiktoria Karwowska, Natalia Stępniewska, Andżelika Domańska, Bareja Katarzyna wywalczyły w zawodach cztery medale. W swoich kategoriach wagowych medale brązowe wywalczyły Paulina Piotrowska i Monika Siwiak a medal srebrny Magdalena Sadło. Na pierwszym miejscu podium stanęła Klaudia Czyzio, która w swojej kategorii wagowej wygrała wszystkie walki.

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-09-26 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe