mapa strony   |
SmodCMS

Zapaśnicy z Gminy Łuków medalistami międzywojewódzkich mistrzostw ... - ZS Zalesie

6 października zapaśnicy naszej gminy reprezentujący UKS Zalesie startowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w Radomsku. Turniej ten jest zaliczany do programu zawodów we współzawodnictwie dzieci i młodzieży realizowanym pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. W turnieju rywalizowało ponad 140 zawodników reprezentujących kluby zapaśnicze z 4 województw: podkarpackiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i lubelskiego. W gronie zawodników reprezentujących województwo lubelskie w tych zawodach znaleźli się również podopieczni , Cezarego Pasika i Grzegorza Rychty, którzy zdobyli łącznie trzy medale. Po bardzo dobrych walkach na najwyższym miejscu podium stanął Rafał Wielgosz. Medal srebrny zdobył Mateusz Chudzik a brązowy Hubert Krasuski. . Swoją walkę o medal brązowy przegrał Piotr Osiak który w turnieju zajął piąte miejsce.

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-10-08 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe