mapa strony   |
SmodCMS

I Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w zapasach - ZS Zalesie

W miniony weekend W Siedlcach odbyły się I Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet. W zawodach wystartowało 193 młodzików z i 139 młodziczek reprezentujących kluby zapaśnicze z całej Polski. W turnieju walczyli również reprezentanci klubów zapaśniczych z powiatu łukowskiego; Armaty Stoczek Łukowski (Gmina Stoczek Łukowski), ŁKS Orlęta Łuków i UKS Zalesie (Gmina Łuków). Wychowankowie Ryszarda Wałachowskiego , Grzegorza Wałachowskiego i Grzegorza Rychty wywalczyli w Siedlcach 3 brązowe medale i dwa piąte miejsca. W rywalizacji dziewcząt brązowe medale zdobyły Gromek Jolanta (ŁKS Orlęta Łuków) i Figat Joanna (Armaty Stoczek Łukowski) a Kopyść Dorota z Łukowa zajęła miejsce 5. W klasyfikacji indywidualnej chłopców medal brązowy zdobył zawodnik UKS Zalesie Rafał Wielgosz a jego klubowy kolega Hubert Krasuski po przegranej walce o medal brązowy zajął miejsce V. Drużynowym Mistrzem Polski Młodzików w stylu wolnym został AKS Białogard przed Orłem Namysłów i Ceramikiem Krotoszyn. Drużynowym Mistrzem Polski w zapasach kobiet został Suples Wierzbica przed Agrosem Żary i Zagłębiem Wałbrzych. Kluby z powiatu Łukowskiego zakończyły rywalizację na miejscach: 12(ŁKS Orlęta Łuków) i 20 (Armaty Stoczek Łukowski). UKS Zalesie w rywalizacji klubowej chłopców zajął miejsce 17.

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-12-03 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe