mapa strony   |
SmodCMS

Michał Goławski z Gołaszyna liderem łukowskich kickbokserów

W dniu 27 marca 2010 roku w Węgrowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Kick Boxing Seniorów, Juniorów i Kadetów Semi & Light Contact. Łukowską sekcję PTS „ŁUKPLAST” reprezentowało 12 kadetów i jedna juniorka. Najlepiej zaprezentował się lider łukowskich kadetów uczeń Gimnazjum Nr 3 w Łukowie Michał Goławski, które wszystkie walki wygrał przed czasem na skutek przewagi technicznej , bądź poddania rywali przez trenerów. Podobnie jak tydzień wcześniej w Puławach, w finale kategorii do 42 kg spotkali się dwaj łukowianie: Maciej Królik i Vishan Mamthanow. Tym razem minimalnie lepszy okazał się Vishan Mamathanow i skutecznie zrewanżował się za wcześniejszą przegraną. Wspaniale wypadła nasza jedyna juniorka Agnieszka Osial z Zespołu Szkół w Woli Gułowskiej. Zdobyła dwa złote medale w semi i light contact i zapewniła sobie awans do Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 14-16 maja w Bielsku Białej.

Oto szczegółowe wyniki:

Kadeci:

• 42 kg - Vishan Mamathanow ( złoto light contact)
    Maciej Królik (złoto semi, srebro light contact)
  • 46 kg dz. - Katarzyna Karwowska( złoto semi, złoto light)
  • 47 kg - Mateusz Goławski ( srebro light)
    Rafał Adamowicz ( brąz semi)
  • 52 kg - Łukasz Pasternak ( srebro semi)
  • 57 kg - Krzysztof Pucyk junior ( złoto light)
    Rafał Goławski ( brąz light)
    Kamil Jaworski ( udział w semi)
  • 63 kg - Marek Matuszyński( brąz w light)
    Jakub Imanow ( brąz w light)
  • 69 kg - Michał Goławski(złoto semi, złoto light)

Juniorzy:

• Powyżej 65 kg - Agnieszka Osial ( złoto w semi, złoto w light)

Gmina Łuków - grafika

Agnieszka Osial po zwyciestwie nad zawodniczką z Radomia

Michał Goławski w środku

Mateusz Goławski w półfinalle po zacietej walce pokonał zawodnika gospodarzy z klubu Sfinks Węgrów

Michał Goławski w towarzystwie Wojciecha Góreckiego z firmy Masters Promotion

Michał Goławski

Od lewej: Rafał Goławski i Krzysztof Pucyk junior

Werdykt finału w kat. do 42 kg- Vishan Mamathanow - pierwszy złoty medal Mistrza Rosji full contact po przyjeździe do Polski

Opublikowano dnia: 2010-03-31 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
Ostatnio edytowane dnia: 2010-03-31