mapa strony   |
SmodCMS

 

Obóz zimowy w Zakopanem - ZS Krynka

Już po raz kolejny dzięki współpracy Zespołu Szkół w Krynce oraz Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie w dniach 2.02.09.-11.02.09. udało się zorganizować obóz narciarski dla młodzieży uczęszczającej do tych szkół. Uczestnicy zakwaterowani byli w ośrodku „Sanatorium ZNP”.
Już na samym początku obozu opiekunowie Wojciech Sobolewski oraz Marek Zabłocki zapoznali uczniów z podstawowymi zasadami, jakich należy przestrzegać na stokach. Oprócz tego prowadzili oni ciekawe zajęcia na nartach. Umożliwiły one wszystkim uczestnikom szybkie przyswojenie sobie tajników tej dyscypliny sportowej. Efekt był taki, że nawet ci najbardziej niepewni siebie zjeżdżali ze stoku.
Inną atrakcją, przygotowaną dla uczestników obozu, było zwiedzanie zakopiańskich Krupówek. Młodzież miała też okazję obejrzeć film „Madagaskar 2”. Świetny humor dopisywał każdemu. Ale to jeszcze nie wszystko! Aqua park okazał się "rajem" dla miłośników zabaw w wodzie. Można było korzystać ze wszystkich urządzeń. Uczniowie mogli bawić się również na kręgielni. Wyłoniono nawet najlepszego zawodnika. Na zakończenie obozu w przepięknej scenerii zaśnieżonych gór zorganizowano ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Niestety, jak mówi przysłowie, wszystko, co dobre, szybko się kończy i tak też się stało... Dobrze, że patrząc na zdjęcia, można jeszcze wspominać i marzyć o następnym wyjeździe

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2009-03-16 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów