mapa strony   |
SmodCMS

 

"Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" - ZS Krynka

Zespół Szkół w Krynce uczestniczy w realizacji Projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”, współfinansowanego przez budżet państwa i Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
16 czerwca 2010r. odbyła się uroczysta prezentacja efektów pracy uczestników Projektu z udziałem zaproszonych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas p. Jadwiga Galińska- edukator, p. Małgorzata Slązek, p. Agnieszka Rybak ze Szkoły Podstawowej w Mrozach, dyrekcja naszej szkoły, nauczyciele i rodzice.
Na zakończenie przedstawili Inscenizację „W krainie baśni i filmu, którą obejrzeli uczniowie i zaproszeni goście. Podczas występu dzieci wspaniale zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, aktorskie, muzyczne, taneczne i ruchowe. Mali aktorzy znakomicie wcielili się w swoje role, czego dowodem były gromkie brawa jakie otrzymali po występie. Uroczystość tę uświetniła prezentacja multimedialna, obrazująca realizację zajęć pozalekcyjnych.
Udział w Projekcie pozwolił rozwinąć posiadane zdolności, umiejętności rozbudził ciekawość twórczą, pobudził pozytywną samoocenę, utwierdził w przekonaniu, że warto pokonywać własne słabości. Pokaz efektów pokazał, że nauka może być atrakcyjna i ciekawa w takim samym stopniu jak zabawa .
Każdy z uczestników projektu został nagrodzony pacynką oraz słodyczami. Rodzice zadbali o słodki poczęstunek.
Projekt realizowała wychowawczyni klasy pierwszej Zofia Pasik.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2010-07-08 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2010-07-08
| Wróć do listy artykułów