mapa strony   |
SmodCMS

 

Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego - informacja wójta

Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego składa się jednorazowo w pokoju nr 16 Urzędu Gminy Łuków, w terminie od 2 sierpnia 2010 r. do 15 września 2010 r.

W roku szkolnym 2010/2011 stypendium szkolne realizowane jest poprzez zwrot uprzednio poniesionych i odpowiednio udokumentowanych wydatków tj. po przedstawieniu oryginalnych faktur lub rachunków (wystawionych imiennie na rodzica/opiekuna prawnego lub pełnoletniego ucznia, który sam na siebie składa wniosek) – potwierdzających poniesione wydatki, wystawionych nie wcześniej niż dnia 1 lipca 2010 r.
Istotne jest aby np. plecak, buty itp. miały adnotację „szkolne”. Jeżeli zakupiony towar nie ma tego przymiotnika w nazwie umieszczonej na fakturze a sprzedawca nie chce potwierdzić tego faktu - na odwrocie rachunku, powinna potwierdzić szkoła,, do której uczęszcza uczeń.


WYDATKI KWALIFIKOWANE DO STYPENDIUM SZKOLNEGO

 1. PODRĘCZNIKI, ZESZYTY
 2. SŁOWNIKI, ENCYKLOPEDIE, ATLASY, TABLICE MATEMATYCZNE, LEKTURY SZKOLNE
 3. TORNISTER (PLECAK SZKOLNY)
 4. OBUWIE SPORTOWE NA W-F (RAZ NA SEMESTR), STRÓJ NA W-F (RAZ NA SEMESTR)
 5. PRZYBORY DO NAUKI ZAWODU
 6. PIÓRNIK, ARTYKUŁY SZKOLNE (NP. BLOKI, FLAMASTRY, KREDKI, PĘDZLE, FARBY, KLEJ, PAPIER KOLOROWY, OŁÓWKI, DŁUGOPISY, PIÓRA, GUMKI, TEMPERÓWKI, KALKULATORY, BIBUŁA, BRYSTOLE, PAPIER KANCELARYJNY, NOŻYCZKI, TAŚMA KLEJĄCA, PAPIER MILIMETROWY, KOREKTORY, PRZYBORY GEOMETRYCZNE, PLASTELINA, MODELINA, itd.)
 7. OKULARY KOREKCYJNE
 8. TUSZE DO DRUKAREK, POKRYCIE KOSZTÓW ABONAMENTU INTERNETOWEGO (od września do czerwca), MULTIMEDIALNE PROGRAMY EDUKACYJNE
 9. KOMPUTER, OPROGRAMOWANIE, CZĘŚCI DO KOMPUTERA, PERYFERIA KOMPUTEROWE
 10. BIURKO, KRZESŁO DO BIURKA, LAMPA BIUROWA
 11. STRÓJ GALOWY WYMAGANY PRZEZ SZKOŁĘ
 12. SPRZĘT MUZYCZNY (np. FLET itp.)
 13. SPRZĘT SPORTOWY (np. piłki, rękawice piłkarskie, rolki, rower, kimono, itp.)
 14. BASEN (strój kąpielowy, klapki, czepek, itp.)
 15. ABONAMENT ZA INTERNET (od września br. do czerwca 2011 r.)

W przypadku uczestnictwa stypendysty w organizowanych przez szkołę wyjściach np. do instytucji kultury, czy wyjazdach na zieloną szkołę, szkoła poprzez dostarczenie stypendyście oryginału faktury lub rachunku umożliwi rozliczenie z pobieranego stypendium.

/-/ WÓJT GMINY ŁUKÓW

Opublikowano dnia: 2010-07-21 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów