mapa strony   |
SmodCMS

 

Wyjazd rekreacyjny do Warszawy - ZS Gołąbki

Dnia 6 października bieżącego roku odbyła się wycieczka do Warszawy. Wzięli w niej udział uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołąbkach. Organizatorkami wycieczki były panie Małgorzata Wiącek i Ewelina Szaniawska.

Pierwszym punktem wycieczki były zabawy ruchowe w Wodnym Parku "Warszawianka". Uczniowie mieli możliwość skorzystania z jacuzzi, basenu sportowego oraz basenu rekreacyjnego ze zjeżdżalniami. Największą popularnością cieszyła się odkryta zjeżdżalnia w wewnątrz hali basenowej oraz sztuczna rzeka o wartkim nurcie przypominająca potok górski. Dla mniej aktywnych pozostawało jacuzzi - ciepła woda i bąbelki sprawiały, że korzystający w pełni mogli się zrelaksować i powrócić wspomnieniami do wakacji, które nie tak dawno się zakończyły.

Kolejnym etapem wycieczki był park rozrywki "Hokus Pokus". Młodsi uczestnicy wycieczki skorzystali z "Chatki Malucha" – sali zabaw, w której znajdowały się basen z kulkami, dmuchany zamek do skakania i mnóstwo zabawek. Dzieci zjeżdżały ze zjeżdżalni wprost na wypełniony po pas basen z kulkami, pokonywały tor przeszkód. Starsi uczniowie grali w kręgle i inne gry video.

Na uwiecznienie dnia pełnego rozrywki i zabawy uczniowie zmęczeni lecz zadowoleni zjedli podwieczorek w Mc Donald’s.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2010-10-18 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów