mapa strony   |
SmodCMS

 

Spotkanie Samorządu Uczniowskiego z przyjaciółmi z Łukowa - ZS Gołąbki

Samorząd Uczniowski z wizytą u przyjaciół
z Zespołu Szkół im. Marii Konopnickiej w Łukowie
Naszej współpracy ciąg dalszy

Dnia 25 marca 2009 r. uczniowie naszej szkoły mieli niebywałą przyjemność spędzać czas w Zespole Szkół im Marii Konopnickiej w Łukowie. Nasza współpraca ma już wieloletnią i bardzo twórczą tradycję. Nasza wizyta była odpowiedzią na zaproszenie przez naszych zaprzyjaźnionych znajomych z tejże szkoły.
Spotkanie było tym bardziej interesujące, że uczestniczyli w nim również uczniowie ze szkoły w Krynce Łukowskiej. Na początku uczniowie wzięli udział w zajęciach integracyjnych, które zakończyły się poczęstunkiem. Ciasta i desery przygotowane były przez uczniów szkoły. W tym roku wizyta miała charakter bardzo świąteczny. Zajęcia plastyczne w jakich brali udział uczniowie były dla nich całkowitą nowością – ich zadaniem było ulepienie z gliny wielkanocnego jajka i ozdobienie go wg własnego pomysłu. Jajka zostały wypalone i na pewno staną się główną dekoracją na wielkanocnych stołach. Wszyscy mieli również okazję zwiedzić całą szkołę.
Na zakończenie znowu niespodzianka i to bardzo smaczna – obiad przygotowany przez uczniów szkoły. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie. Mamy nadzieje, ze już niebawem spotkamy się znowu w szkole w Gołąbkach.

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opiekunowie SU:  Agnieszka Domańska, Jarosław Skrzyszewski

Opublikowano dnia: 2009-03-31 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów