mapa strony   |
SmodCMS

 

Aerobik w Ławkach – czemu nie ?

Obowiązki domowe, praca zawodowa, nauka nie pozwalały na zorganizowanie w świetlicy w Ławkach kursów tańca, ze względu na niedogodną dla mieszkańców, wczesną godzinę, proponowaną przez instruktorów. Najlepszym rozwiązaniem okazał się aerobik, prowadzony przez same uczestniczki, które dbają nie tylko o przyjemne i pożyteczne spędzanie wolnego czasu, ale i zgrabną sylwetkę. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Tym bardziej, że Pani Ela, ze stoperem w ręku nie pozwala na skrócenie zajęć.

Ćwiczenia aerobowe odbywają się w poniedziałki, środy i czwartki od godz. 20:00 do 21:00.

Gmina Łuków - grafika

Około 20 mieszkanek wsi, (czasem, z udziałem gości) trzy razy w tygodniu przychodzi na aerobik

Aerobik, wiosenne porządki, kurs przygotowywania i dekorowania potraw, turniej tenisa stołowego, turniej szachowy, turniej warcabowy, choinka noworoczna, konkurs palm, dzień wiosny, dzień matki, dzień dziecka, powitanie wakacji, pożegnanie wakacji, święto pieczonego ziemniaka oraz udział we wszystkich imprezach organizowanych przez GOK – to niektóre punkty Harmonogramu uroczystości i imprez Stowarzyszenia Mieszkańców Ławek na 2009 rok.
Rada Sołecka, na czele z przewodniczącą Panią Elżbietą Durka oraz Radny – Jan Konstanty zapowiadają większe atrakcje. Oj, będzie się działo…. (sza!)

Gmina Łuków - grafika

Same uczestniczki wzajemnie korygują poprawność i dokładność wykonywanych ćwiczeń

Gmina Łuków - grafika

Ćwiczenia odbywają się w rytmie samby, rumby, cha-chy(cza-czy) - tu … Makarena

Opublikowano dnia: 2009-04-06 przez: * webadmin * w kategoriach: GOK
Ostatnio edytowane dnia: 2009-04-07
| Wróć do listy artykułów