mapa strony   |
SmodCMS

 

Spotkanie autorskie z Robertem Karwatem - GBP w Gręzówce

Gdy poeta wiersze pisze, duszę swą otwiera
W głąb studni, która tajemnicę skrywa,
I wtedy przeogromna brama się rozwiera,
Przez którą jasność mu do serca wpływa…

„ Poezja Serca”- Robert Karwat

9.03.2011 Biblioteka Publiczna w Gręzówce zorganizowała spotkanie autorskie z Robertem Karwatem dla uczniów Zespołu Szkół w Gręzówce. Temat spotkania: TERAPIA MIŁOŚCIĄ.

Młodzież, która przybyła na spotkanie mogła wysłuchać wierszy, piosenek o miłości, wolności i wędrówce przez życie, których autorem jest właśnie pan Robert. Spotkanie odbyło się w milej atmosferze. Dzieci starały się uczestniczyć w dyskusji, którą prowadził Habibi. Jedna z uczennic, Ola zechciała nawet podzielić się swoimi marzeniami ze swoimi kolegami ze szkoły ( marzy o zawodzie dziennikarki), natomiast Przemek marzy o wyprawie na najwyższy szczyt Mount Everest. Pan Robert cieszył się, gdy dowiedział się, że Ola pisze wiersze, podobnie jak on sam. Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać również krótkich fragmentów tomiku „Już za chwilę”.

Na koniec Habibi Hamid poinformował wszystkich , że szuka młodych ludzi, którzy chcieliby śpiewać jego utwory, zachęcał do współpracy z nim, gdyby ktoś miał taką ochotę.

Kto wie, może kiedyś usłyszymy uczennicę, albo ucznia z naszej szkoły wykonujących właśnie utwory stworzone przez pana Roberta Karwata. Na koniec warto też wspomnieć, że spotkanie to zostało sfinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.

Czy wiesz, kto pisze strofy najpiękniejsze,
Muzyką cudną świat cały obdarza?

Ty- jeśli kochasz, bo to najważniejsze,
Co w życiu dzięki miłości się zdarza…
 

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opracowanie: Sylwia Łukasik, Alicja Śledź

Opublikowano dnia: 2011-03-14 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki
| Wróć do listy artykułów