mapa strony   |
SmodCMS

 

Kurs przygotowywania i dekorowania potraw

Kursy przygotowywania i dekorowania potraw organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie dwa lata temu cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców wiejskiej Gminy Łuków. Wzięli w nim udział mieszkańcy ze wszystkich niemal sołectw - nie tylko kobiety.

Zbliżające się święta wielkanocne były okazją do przypomnienia sobie zasad oraz wymiany doświadczeń i pomysłów w dekorowaniu potraw dla Pań ze Stowarzyszenia Koła Gospodyń Wiejskich w Wólce Świątkowej.

Dnia 31 marca 2011r. taki kurs odbył się po raz pierwszy w Wólce Świątkowej. W kursie wzięło udział 26 osób. Panie nabywały nowe, kolejne umiejętności związane z przygotowywaniem i dekorowaniem potraw, w tym potraw wielkanocnych. Powstały dekoracje z motywami roślinnymi, zwierzęcymi oraz przepiękne róże, wykonane z marchwi, pietruszki, ogórka, jajka, kiwi, brzoskwini, pomidora i rzodkiewki.

W planie jest kolejny kurs, związany z dekorowaniem wyrobów cukierniczych, ciast i wypieków.

Organizacje działające na terenie Gminy Łuków, które są zainteresowane przeprowadzeniem podobnych kursów, proszone są o zgłaszanie takiego zapotrzebowania do Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie, ul. Świderska 12. osobiście lub tel.: 25 798 2439; tel. mobil: 505 067 304, albo za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: szaniawska@o2.pl

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2011-04-04 przez: * webadmin * w kategoriach: GOK
Ostatnio edytowane dnia: 2011-04-04
| Wróć do listy artykułów