mapa strony   |
SmodCMS

 

Radosne święta … - ZS Gołąbki

Wielkanoc to święta radości, spełnienia obietnic, święta nowego życia. W czasach, gdy człowiek skupia się na zewnętrznej oprawie tych świąt, warto zwrócić myśl ku temu, co w nich najistotniejsze i zachęcić do refleksji nad męką i śmiercią Chrystusa. Z tej okazji w Zespole Szkół w Gołąbkach odbył się uroczysty apel. Rozpoczął się częścią artystyczną przygotowaną pod kierunkiem p. J. Skrzyszewskiego. Droga Krzyżowa, którą przygotowali uczniowie, skłoniła wszystkich zebranych do refleksji nad postawami współczesnego człowieka.

W czasie uroczystego apelu podsumowany został również konkurs na „Najładniejszą palmę wielkanocną”, którego organizatorem był SU. Uczniowie wykazali się pomysłowością i talentem artystycznym. I tak I miejsce zdobyła klasa I gimnazjum, II miejsce –klasa „0”, III miejsce klasa I SP.

Podczas tej uroczystości nie zabrakło życzeń. Członkowie SU złożyli wszystkim pracownikom szkoły oraz kolegom i koleżankom życzenia świąteczne oraz wręczyli przygotowane z tej okazji upominki.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2011-04-21 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2011-04-21
| Wróć do listy artykułów