mapa strony   |
SmodCMS

 

Przedszkolaki z wizytą w bibliotece w Gręzówce - GBP Gręzówka

Pięciolatki z Przedszkola w Gręzówce wraz z opiekunką panią Elżbietą Mariuszyc odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Gręzówce. Spotkanie z najmłodszymi czytelnikami Biblioteki zorganizowano w ramach obchodów Dnia Bibliotekarza oraz Dnia Dobrych Uczynków.

Bibliotekarki przygotowały zajęcia, podczas których dzieci zapoznały się z historią pewnej Biedroneczki, która szukając przygód wybrała się do nieba. Dzięki temu opowiadaniu przedszkolaki mogły poznać historię powiedzenia: „Biedroneczko leć do nieba, Przynieś nam kawałek chleba”.

Wiele wrażeń dostarczył konkurs zgadywanek – wesołych wierszyków. Dzieciom przypadły do gustu takie kategorie jak: zwierzęta, przyroda, pojazdy oraz sport. Najwięcej emocji dostarczyły zagadki dotyczące dinozaurów – dzieci wykazały się bardzo dobrą znajomością zarówno nazw, jak i charakterystycznych dla danego przedstawiciela cech. Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem. Panie bibliotekarki otrzymały od dzieci prezenty – laurki - podobizny pań pracujących w bibliotece oraz pluszowe kwiatki wykonane przez przedszkolaków.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opracowanie: Marta Konieczna

Opublikowano dnia: 2011-05-25 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki
Ostatnio edytowane dnia: 2011-05-25
| Wróć do listy artykułów