mapa strony   |
SmodCMS

 

Spartakiada przedszkolaków w Czerśli - Przedszkole w Gręzówce

W środę 11 maja 2011 r. dzieci z grupy 3-4 - latków wzięły udział w IV WIOSENNEJ SPARTAKIADZIE PRZEDSZKOLAKÓW w Czerśli. 6 – osobową drużynę tworzyli: Oliwia Kopeć, Patrycja Stosio, Eryk Sosnowski, Cezary Kozakowski, Krystian Dadasiewicz i wychowawczyni Anna Bryzek. Hasłem przewodnim spartakiady w tym roku było bezpieczeństwo.

Wszystkim uczestnikom dopisywały humory, a gość specjalny Dinuś był maskotką wszystkich drużyn. „Gwiazdeczki” brały udział w różnych konkurencjach sportowych. Swoją sprawność, zwinność i szybkość prezentowały, m.in. w takich konkurencjach, jak: bieg slalomem z turlaniem na materacu, bieg z piłeczką na rakietce, rzut do obręczy, chód na czworaka tyłem z woreczkiem na brzuchu, czy zespołowy wyścig pociągu. Ponadto maluchy wykazały się wiedzą ze znajomości zasad bezpiecznego zachowania się na drodze, w domu i w przedszkolu. Dzielne przedszkolaki poradziły sobie doskonale z każdą konkurencją, a pani wychowawczyni nie tylko kibicowała, ale także aktywnie brała udział w zawodach.

Swoją obecnością na „sportowej imprezie” zaszczycili także Wójt Gminy Łuków Mariusz Osiak oraz rodzice przedszkolaków.

Na zakończenie wszyscy „sportowcy” otrzymali drobne upominki oraz dyplomy. Następnie organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na słodki poczęstunek

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2011-06-21 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2011-06-21
| Wróć do listy artykułów