mapa strony   |
SmodCMS

 

V Turniej Piłki Nożnej o Puchar Lata

W najbliższą niedzielę 31 lipca 2011r. w Żdżarach (gmina Łuków) odbędzie się wielkie piłkarskie święto. Już po raz piąty zostanie rozegrany Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Lata”. Rywalizacji piłkarskiej oraz emocji sportowych na pewno nie zabraknie.

W turnieju udział zapowiedziały następujące drużyny:

  1. LZS „Bór” Dąbie,
  2. LZS „Orlęta” Gołaszyn,
  3. LZS „Gręzovia” Gręzówka,
  4. ŁKS Łazy,
  5. LZS WKS Wólka Świątkowa,
  6. LZS „Tur” Turze Rogi,
  7. LZS „Orzeł” Zalesie, 
  8. a także drużyna gospodarzy: 8. LZS „Jata” Żdżary.

Turniej piłkarski zostanie rozegrany w systemie grupowo-pucharowym. Najpierw losowanie skojarzy rywalizujących w dwie 4-drużynowe grupy, gdzie mecze rozegra „każdy z każdym”. Następnie drużyny, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach rozegrają mecz o III miejsce, a zwycięzcy grup mecz o I miejsce.

Imprezę poprowadzą sędziowie piłkarscy OKS Biała Podlaska. Drużyny będą walczyć o puchary i dyplomy, a zawodnicy indywidualnie o tytuł „Króla Strzelców Turnieju”. Najlepsi piłkarze w swoich drużynach otrzymają upominki.

W trakcie turnieju zawodnikom LZS-u „Jata” Żdżary zostaną wręczone komplety strojów piłkarskich ufundowane przez Agencję Nieruchomości Rolnych Oddział w Lublinie.

Po całodobowych emocjach sportowych zawodnicy wszystkich klubów, prezesi i kierownicy drużyn oraz osoby im towarzyszące będą biesiadować przy wspólnym grillu na „Ranczu pod bocianami”.

Organizator, radny Powiatu Łukowskiego Krzysztof Fornal zaprasza wszystkich kibiców piłki nożnej na boisko sportowe w Żdżarach od godz. 13.00. Honorowy patronat nad zawodami objął dyrektor Agencji Nieruchomości Rolnych Oddział w Lublinie Leszek Świętochowski.

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2011-07-27 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
Ostatnio edytowane dnia: 2011-07-27
| Wróć do listy artykułów