mapa strony   |
SmodCMS

 

Jagódki i Zalesianki na topie…

Mija sezon letni 2011, w którym obydwa zespoły artystyczne działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowie, aktywnie włączały się nie tylko w każdą imprezę organizowaną przez, bądź współorganizowaną z GOK-em, ale również były zapraszane na imprezy organizowane przez inne gminy powiatu łukowskiego. Pora wakacyjna, dożynki gminne i inne imprezy na terenie powiatu łukowskiego, jak choćby ostatnia niedziela, 18 września 2011r. była tego przykładem.

Zespół taneczno-wokalny „Jagódki” oraz zespół śpiewaczy „Zalesianki” wzięły udział w festynie w Zastawiu i Niedźwiadce w gminie Stanin. „Święto pieczonego ziemniaka”, corocznie organizowane przez Stowarzyszenie „Polski ziemniak” w Niedźwiadce, zgromadził wielu pasjonatów tej imprezy, którym nasze zespoły dedykowały piosenki tematycznie związane z imprezą, a do niektórych napisały własny tekst.

Pierwszy wspólny wyjazd obu zespołów spowodował nawiązanie bliższych znajomości, integrację oraz plany kolejnych, wspólnych występów, na których wszyscy będą się równie świetnie bawić. asd

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

"Jagódki"

Gmina Łuków - foto

"Zalesianki"

Gmina Łuków - foto

Integracja

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2011-09-22 przez: * webadmin * w kategoriach: GOK
| Wróć do listy artykułów