mapa strony   |
SmodCMS

 

Zbliża się finał Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Łuków

Zbliża się finał I Edycji Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Łuków. Który z zawodników zwycięży, kto stanie na podium, a kto tuż za nim, okaże się już w najbliższą niedzielę 12 lutego 2012r. w Zespole Szkół w Strzyżewie.

Dwa pierwsze turnieje, które odbyły się w Zespole Szkół w Gręzówce oraz w Zespole Szkół w Gołąbkach nie dały jednoznacznych rozstrzygnięć. Przewaga punktowa liderów nie jest znaczna. Zwycięzców wskaże więc dopiero rywalizacja w Strzyżewie (od godz. 10:00).

Turniej zachowuje otwartą formułę. Sklasyfikowani i niesklasyfikowani zawodnicy mogą dokonywać zgłoszeń na 30 minut przed rozpoczęciem rozgrywek.

Podsumowanie Grand Prix odbędzie się tuż po zakończeniu zawodów. Zawodnicy, którzy zgromadzą największą liczbę punktów, otrzymają pamiątkowe dyplomy i puchary oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorami Grand Prix są radni Gminy Łuków: Sławomir Dębiński oraz Kazimierz Sulej, a także radny Powiatu Łukowskiego Krzysztof Fornal. Honorowy patronat objął Wójt Gminy Łuków Mariusz Osiak.

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2012-02-10 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów