mapa strony   |
SmodCMS

 

Biwak w szkole - ZS Czerśl

Ferie w szkole? Czemu nie!

Uczniowie klasy III z wychowawczynią Justyną Porębską mieli okazję przekonać się jak atrakcyjne może być nocowanie w budynku szkoły. 30 i 31 stycznia spędzili miło i wesoło w szkole. Czas szybko mijał. Wieczór rozpoczął się od zabaw, tańcu na macie, grach w gry planszowe, bitwie na poduchy i nie tylko. Po rozegranym meczu piłki nożnej wszyscy posilili się pizzą i smakołykami przygotowanymi przez rodziców. Jeszcze tylko ciepła herbatka i nadszedł czas na zabawę w podchody. Pierwsza grupa dzieci wyruszyła, by ukryć skarb. Zadaniem pozostałych uczniów było poruszanie się po napotkanych strzałkach, rozwiązanie zadań ukrytych w różnych zakamarkach szkoły i oczywiście – odnalezienie skarbu. Wytrwali poszukiwacze udowodnili, że zgrana praca zespołowa prowadzi do sukcesu. Nagroda wspaniała – upominki i całe pudło słodyczy! Po takiej nocnej wyprawie miło było obejrzeć film, porozmawiać i odpocząć leżąc na samodzielnie przygotowanych legowiskach w klasie. Niektórych szybko ogarnął sen.

Rano wszyscy obudzili się zadowoleni i pełni nowych pomysłów na spędzenie poranka. Śniadanie przygotowane przez koleżanki i kolegów smakowało wybornie. Jeszcze tylko wspólne zabawy plastyczne oraz sportowe i już biwak dobiegł końca. Na swoje pociechy czekali utęsknieni rodzice, którzy nie kryli ciekawości, jak ich dzieci spędziły czas podczas pierwszego takiego biwakowania poza domem.

Uśmiech na twarzach uczniów, ich radość i pytanie, czy można powtórzyć tą niezwykłą przygodę, świadczyły o niezapomnianych wrażeniach i udanym feryjnym nocowaniu w szkole.

Uczniowie klasy III dziękują za wspaniałą nagrodę w postaci biwaku pani Dyrektor.

Ciepłe słowa podziękowania należą się także, za czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci, tacie Norberta i tacie Mateusza, jak również pani Jadzi Sypulskiej.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-02-22 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów