mapa strony   |
SmodCMS

 

Dzień dobrych uczynków w przedszkolu w Gręzówce - ZS Gręzówka

Dnia 18 maja 2012r. Przedszkole w Gręzówce już po raz czwarty obchodziło DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW. Jest to święto społecznych, bezinteresownych działań w ramach którego podejmowane są różne inicjatywy na rzecz ludzi, zwierząt i środowiska. Tego dnia przypadała także rocznica urodzin błogosławionego Jana Pawła II - człowieka, który na każdym kroku czynił dobro. Nauczycielki i pani katechetka zapoznały dzieci z biografią "naszego" papieża. Uświadomiły im, że Jan Paweł II powinien być dla nich wzorem do naśladowania.

Przedszkolaki wspólnie z nauczycielką podsumowały cały rok szkolny, w ciągu którego dzieci czyniły dobro dla innych. Okazało się, że takich działań było dużo. Dzieci wymieniły m.in. zbiórkę nakrętek dla chorego dziecka, sprzątanie lasu, dokarmianie ptaków w okresie zimy, sadzenie kwiatków w ogródku przedszkolnym, a także wiele innych działań w ramach akcji "Kubusiowi Przyjaciele Natury".

Jednak nie skończyło się tylko na podsumowaniu. Dzieci w tym pięknym dniu robiły solidne porządki w sali, podlewały kwiatki, a także rozdawały opowiadania dla "ducha" swoim rodzicom, a także pani dyrektor Leokadii Kozioł i pani wicedyrektor Reginie Hermanowicz, od których dostały smakołyki. Słodyczy było tak dużo, więc przedszkolaki podzieliły się nimi z małymi mieszkańcami Gręzówki, a dorośli zostali obdarowani ciepłymi myślami i uśmiechem. Życzyliśmy wszystkim napotkanym "Miłego dnia!"

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

 

Opracowanie: Elżbieta Mariuszyc

Opublikowano dnia: 2012-05-23 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów