mapa strony   |
SmodCMS

 

„Ekoludki” na spartakiadzie - ZS Gręzówka

W czwartek 10 maja 2012 r. dzieci z grupy 0 „A” i 0 „B” wzięły udział w V WIOSENNEJ SPARTAKIADZIE PRZEDSZKOLAKÓW, pod hasłem „Czysty las – zdrowszy każdy z nas”, która odbyła się w Zespole Szkół w Czerśli. 6 – osobową drużynę tworzyli: Wiktoria Gil, Marysia Dołęga, Ewelina Bednarczyk, Adrian Dołęga, Kacper Moskwiak, Sebastian Moskwiak i wychowawczyni Anna Bryzek.

„Ekoludki” brały udział w różnych konkurencjach sportowych. Swoją sprawność, zwinność i szybkość prezentowały, m.in. w takich konkurencjach, jak: skakanie na piłce, bieg z szyszką na krążku, bieg z piłką w kocu, rzut woreczkiem do obręczy, chód na czworaka „pod tunelem”, czy zespołowy wyścig pociągu. Ponadto przedszkolaki w czasie poszczególnych konkurencji łączących edukację z zabawą wykazały się ogólną wiedzą przyrodniczą i ekologiczną. Dzielne „Ekoludki” poradziły sobie doskonale z każdą konkurencją. Imprezę uświetniły występy artystyczne o tematyce ekologicznej przedszkolaków z Czerśli. Swoją obecnością na „sportowej imprezie” zaszczycił również ulubieniec wszystkich dzieci – Dinuś.

Na zakończenie pani Dyrektor ZS w Czerśli, Dorota Goławska ogłosiła wyniki zmagań przedszkolaków: I miejsce dla wszystkich dzieci! Spotkało się to z ogromną radością dzieci, bo zabawa była znakomita. „Sportowcy” otrzymali drobne upominki oraz dyplomy. Następnie organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na pyszny słodki poczęstunek.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-05-29 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów