mapa strony   |
SmodCMS

 

Projekty gimnazjalne w Zespole Szkół w Gręzówce - ZS Gręzówka

Maj oprócz piękna zieleni i wspaniałej barwy kwiatów w Zespole Szkół w Gręzówce jest miesiącem prezentacji projektów gimnazjalnych. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przedmiotu przygotowują i przedstawiają publiczności i komisji, złożonej z Dyrektora szkoły i nauczycieli, opracowany przez siebie temat projektu. W tym roku tematami, które zostały poruszone były miedzy innymi: „Co zawdzięczamy Pitagorasowi? – projekt z matematyki przygotowany pod kierunkiem p. Joanny Rojewskiej, „Odpady – problem współczesnego świata”- pod kierunkiem p. Hanny Szewczyk, „Cyberprzemoc”- projekt opracowany i przedstawiony pod kierunkiem p. Elzbiety Krasuskiej.

Wszystkie projekty zostały przedstawione w bardzo ciekawy i nie codzienny sposób. Spotkały się z ogromnym zainteresowaniem publiczności, której znajomość odpowiedzi na przygotowane pytania świadczyła o właściwym przekazaniu tematu. Na zaproszenie naszej szkoły bardzo chętnie odpowiedzieli uczniowie klasy szóstej z Zespółu Szkół w Gołaszynie. Pod wodzą p. dyrektora Jarosława Skrzyszewskiego i wychowawcy p. Andrzeja Zaremby wzięli czynny udział w prezentowanych projektach.

Na zakończenie tak owocnego dnia, dzięki „dobremu duchowi” naszej szkoły p. Leokadi Kozioł dyrektora Zespołu Szkół w Gręzówce , uczniowie klas szóstych ze współpracujących ze sobą szkół posilali się przy wspólnym ognisku.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opracowanie: Bożena Mojska

Opublikowano dnia: 2012-06-04 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów