mapa strony   |
SmodCMS

 

Wyróżnienie dla Gminy Łuków w Programie Promocji Gmin „Business Excellence” 2011/2012

Miło jest nam poinformować, że Gmina Łuków otrzymała wyróżnienie w I edycji Programu Promocji Gmin „Business Excellence” 2011/2012 w kategorii: Gmina Przyjazna Inwestorom.

Program Promocji Gmin „Business Excellence” jest inicjatywą Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu mającą na celu z jednej strony ocenę działań sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości w lubelskich samorządach, z drugiej strony – ich promocję i kreowanie pozytywnego wizerunku.

Inicjatywa miała formę konkursu składającego się z dwóch etapów. W pierwszym etapie samorządy, które zadeklarowały uczestnictwo w programie, wypełniały ankietę weryfikacyjną zawierającą szczegółowe pytania dotyczące niemal wszystkich sfer funkcjonowania samorządu. Na podstawie ankiet Komisja Programu dokonała oceny gmin. W gminach, które zostały zakwalifikowane do drugiego etapu, przedstawiciele Kapituły i Komisji Programu przeprowadzili audyty weryfikujące dane przedstawione w ankietach składanych w pierwszym etapie.

Wyróżnienie dla Gminy Łuków, z rąk Wicemarszałka Województwa Lubelskiego – Krzysztofa Grabczuk oraz członka Zarządu Województwa Lubelskiego – Jacka Sobczaka, odebrali, podczas uroczystej gali w dniu 31 maja br., Wójt Gminy Łuków – Mariusz Osiak oraz Przewodniczący Rady Gminy – Tadeusz Federczyk.

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2012-06-04 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów