mapa strony   |
SmodCMS

 

Dzień Matki - ZS Gołąbki

Dzień 30 czerwca 2012 roku był bardzo uroczystym dniem w Zespole Szkół w Gołąbkach, ponieważ gościliśmy Mamusie z okazji ich święta.

Dzieci z klas O-III od dłuższego czasu przygotowywały się pod okiem wychowawców do tej uroczystości, aby dobrze wypaść przed gośćmi. W udekorowanej sali i odświętnej atmosferze część artystyczną rozpoczęliśmy od słów:

„Drogie Mamy, dziś Wasze święto, więc serdecznie Was zapraszamy z buzią uśmiechniętą. Damy niewielkie tu przedstawienie, może wzbudzimy Wasze zdziwienie. Chcemy pokazać tak, jak umiemy, co przez uczucie do Was rozumiemy. Nie zabraknie dziś śmiechu i miłości, serdecznie witamy przemiłych gości.”

Po tak miłym wstępie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie uczniowie klas O, I, II i III. Uroczystość uświetniły piosenki przygotowane przez szkolny zespół muzyczny.

Dodatkową atrakcją było wręczanie skromnych upominków i kolorowych serc oraz składanie życzeń. Mamy były zachwycone. Nie obyło się bez wzruszeń, gdyż niejednej mamie zakręciła się w oku łza radości. W tak miłej atmosferze kontynuowano spotkanie przy aromatycznej kawie, złocistej herbatce i pysznym cieście. Chociaż w ten skromny sposób mogliśmy podziękować Mamom za wszystko co dla nas robią.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opracowała: Marzena Robert

Opublikowano dnia: 2012-06-08 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów