mapa strony   |
SmodCMS

 

Kolorowy i bajkowy Dzień Dziecka - ZS Gręzówka

Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki z grup: 3-4-latków i 5-latków wyruszyły do sali zabaw. "Maluszki" bawiły się w "Bajkowym Raju" w Łukowie, natomiast "Średniaki" w sali zabaw "Kangurek" w Siedlcach.

Dla dzieci wielką atrakcją była już podróż autobusem. Przedszkolaki cieszyły się widząc przez okno lecące bociany, pływające kaczki, jadący traktor... W końcu dotarliśmy na miejsce, gdzie czekała miła pani, która przywitała nas i zaprosiła do zabawy. I zaczęło się.... Radości nie było końca. Miałyśmy okazję pozjeżdżać na zjeżdżalni do basenów z kulkami, poskakać na trampolinie, omijać przeszkody. Gdy czuliśmy się trochę zmęczeni wypoczywaliśmy bawiąc się dinozaurami, lalkami, a także rysując na tablicy. A później znowu szaleństwo i ogromna radość w piłeczka we wszystkich kolorach tęczy.

Nadszedł czas na poczęstunek, w czasie którego podziwiałyśmy piękny obrazek z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi namalowany na ścianie. Wracając do przedszkola przedszkolaki wspominały zabawę na salce z uśmiechem na ustach. A w przedszkolu czekała na nas także miła niespodzianka - po obiedzie przyszedł czas na pyszne lody o smaku gumy balonowej.

Dziękujemy mamom, które pomagały naszym paniom w opiece nad nami. Sprawiliście nam wiele przyjemności i radości zabierając nas w tak cudowne miejsce.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-06-14 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów