mapa strony   |
SmodCMS

 

IV Gminne Spotkanie z Integracją - ZS Gołąbki

W dniu 4.06.2012 r. w Zespole Szkół w Gołąbkach odbyło się IV Gminne Spotkanie z Integracją. Inicjatorem i koordynatorem imprezy była p. Urszula Misior. Zaproszenie przyjął także p. Mariusz Osiak– Wójt Gminy Łuków, który przybył na uroczystość z upominkami dla młodzieży. Naszą szkołę odwiedzili wychowankowie i ich opiekunowie z placówek: Zespół Szkół w Łukowie, DPS w Łukowie oraz rodzice z dziećmi niepełnosprawnymi z terenu Gminy Łuków.

Goście miło spędzili czas, oglądając inscenizacje: „Kot w butach”, „Kopciuszek” w wykonaniu członków koła teatralnego oraz teatr cieni, który przygotowali uczniowie z klasy VI. Młodzi aktorzy zaprezentowali japońską baśń "O dzielnym samuraju i jego pięknej żonie". Do przedstawienia wykonali efektowną dekorację wprowadzającą widza w klimaty Japonii oraz potrzebne rekwizyty. Licznie zebrani goście mogli również wysłuchać piosenek w wykonaniu uczennic gimnazjum. Następnie wszyscy zatracili się w grach i zabawach. Po zmaganiach sportowych goście mogli odpocząć i porozmawiać w trakcie smacznego poczęstunku.

Spotkania integracyjne organizowane w naszej szkole służą uwrażliwieniu na potrzeby sprawnych inaczej, by w przyszłości środowisko dorosłe było dla nich środowiskiem integracyjnym pełnym tolerancji i życzliwości.

Po wielu atrakcjach w miłej i serdecznej atmosferze pożegnaliśmy się z życzeniami spotkania za rok.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-06-14 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów